Nazwa: Denticus

    Strona: https://dentic.us

    Telefon: 728891677

    Adres: Plac Matejki 21b

    Kod pocztowy: 65-056 Miejscowość: Zielona Góra


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Nowoczesny implant zębowy to wytrzymały i funkcjonalny tytanowy wszczep, umieszczany w jamie ustnej pacjenta w celu odtworzenia naturalnej funkcji i estetyki brakującego zęba. Osadzone na implantach korony nie odróżniają się od naturalnych zębów, co daje dużo lepsze efekty estetyczne od innych uzupełnień protetycznych.

Sprawdzone systemy implantologiczne są rozwiązaniem najbardziej komfortowym dla pacjenta, gdyż pozwalają na dokładne odtworzenie prawidłowych funkcji żucia i spożywanie różnego rodzaju pokarmów bez żadnych ograniczeń.

Implanty w Zielonej Górze są indywidualnie dobierane do potrzeb oraz warunków panujących w jamie ustnej pacjenta, co gwarantuje ich najlepsze utrzymanie w kości i odpowiadającą naturalnym zębom funkcjonalność. Pacjenci decydujący się na implanty w poradni stomatologicznej DENTICUS mają zapewnioną kompleksową opiekę, począwszy od dokładnej diagnostyki przedmiotowej i obrazowej, poprzez niezbędne zabiegi chirurgiczne związane z wszczepieniem implantu, po opiekę pozabiegową oraz dalsze leczenie implantoprotetyczne.