Nazwa: Racoon Polska

    Strona: https://www.racoon.pl/

    Telefon: 22 828 41 03

    Adres: Szpitalna 5

    Kod pocztowy: 00--03 Miejscowość: Warszawa


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Lider w dziedzinie przedłużania włosów zaprasza wszystkich do współpracy. Oferta kierowana jest głównie do fryzjerów i stylistów, ale nie tylko. Na stronie internetowej racoon.pl można zapoznać się z programami branżowych szkoleń. Prowadzą je najlepsi specjaliści, którzy lubią dzielić się swoją wiedzą i pasją z młodymi adeptami sztuki fryzjerskiej.

Renomowana firma prowadzi też swój oficjalny sklep z włosami – sztucznymi oraz naturalnymi: azjatyckimi i europejskimi. Pozyskuje się je drogą skupu. Więcej informacji na ten temat można uzyskać, dzwoniąc na specjalną infolinię. Wszystkie dane teleadresowe podane są na stronie. Udostępniono tam poradnik: „Dlaczego warto przedłużać i zagęszczać włosy”. Zainteresowani znajdą też odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. W razie wątpliwości można poprosić specjalistę o poradę. On chętnie doradzi optymalne rozwiązanie.

W prezentowanym sklepie online są dostępne kosmetyki do pielęgnacji włosów przedłużanych. Cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród klientów.