Nazwa: BEAUTY MEDICA

  Strona: https://www.beautymedica.pl/

  Telefon: 570950950

  Adres: Mikołaja Reja 20

  Kod pocztowy: 87--10 Miejscowość: Toruń


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Zbyt intensywne opalanie, problemy z cerą, a także naturalny proces starzenia się skóry doprowadzają do różnych problemów i pojawiania się pieprzyków. Jeżeli mocno przeszkadzają osobie, która je nosi, może się ona udać do gabinetu medycyny estetycznej na przykład ze strony beautymedica.pl. Gabinet ten funkcjonuje w Toruniu, a usuwanie znamion, to jedna ze specjalności zatrudnionych w nim lekarzy. Mają oni wieloletnie doświadczenie w swojej pracy, a dodatkowo cały czas się kształcą, zdobywając wiedzę o nowych metodach i sprzęcie, aby jak najpełniej służyć pacjentom.

Przyjmując pacjenta, który chce się pozbyć znamion barwnikowych, lekarz na ogół decyduje o metodzie zadziałania na nie kwasami. Zanim jednak zastosuje odpowiednio dobrane kwasy, najpierw głęboko oczyszcza skórę z ewentualnych zanieczyszczeń, usuwa nadmiar zrogowaciałego naskórka, a dopiero później stosuje preparaty z kwasami. Na ogół są to kwasy:

 • cytrynowy,
 • azelainowy,
 • kojowy,
 • hialuronowy.

Każdy z nich ma nieco inne działanie i pełni inną funkcję, ale każdy jest istotny nie tylko do usuwania przebarwień, ale też odbudowy skóry.