Nazwa: HEWEA sp. z o. o.

    Strona: https://hydromech.eu/

    Telefon: 882-115-810

    Adres: Przemysłowa 1

    Kod pocztowy: 55-095 Miejscowość: Mirków


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża siła maszyn, wykorzystuje się hydraulikę siłową. Opierają się na niej nie tylko maszyny rolnicze, ale także budowlane, leśne i wiele urządzeń w przemyśle. Do zwiększenia mocy tych maszyn wyposażonych w specjalny wałek może się przydać przekładnia zwiększająca obroty WOM sprzedawana przez sklep internetowy z częściami do hydrauliki siłowej ze strony hydromech.eu. Jest to przekładnia wraz z pompą zębatą 50 cm3/ob., z przełożeniem 1:3,8 i wałkiem wyjściowym 1 3/9 cala.

Jest to urządzenie odpowiednie do zamontowania w niedużych i średniej wielkości maszynach rolniczych, leśnych i budowlanych i można ją montować nawet w trudno dostępnych miejscach właśnie dzięki kompaktowej budowie. 

Sklep z podanego linku dysponuje wszelakimi częściami i elementami do urządzeń wykorzystujących moc sprężonej cieczy pochodzących od najlepszych producentów. Charakteryzują się wysoką jakością i zapewniają bezpieczeństwo zarówno załodze obsługującej te urządzenia, jak i samym urządzeniom. Dla wielu osób ważne będzie także to, że zamówienia realizuje się natychmiastowo.