Nazwa: Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix"

    Strona: http://www.podokienniki-ceramix.pl/

    Telefon: 601 70 58 63

    Adres: Mostowa 12a

    Kod pocztowy: 51-180 Miejscowość: Wrocław-Szymanów


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Budując dom, zwracamy szczególną uwagę na detale, bo to one stanowią o wykończeniu budynku. Ceramix od 1992 zajmuje się sprzedażą podokienników. Jako czołowy producent parapetów zapewnia klientom szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Firma prowadzi sklep internetowy, oferując najwyższej jakości parapety zewnętrze. Kupujący ma do dyspozycji szeroki wachlarz kolorystyczny, który z powodzeniem zestawi z innymi elementami elewacji. Nie bez znaczenia ma w takiej sytuacji odpowiedni materiał, który uchroni ścianę przed zamoknięciem. Klienci mają do wyboru podokienniki ceramiczne i klinkierowe, które mogą dostosować do indywidualnych preferencji i oczekiwań. Niezależnie od podjętej decyzji oferowane produkty są wykonane solidnie, a krótki termin realizacji pozwoli zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze.

W przypadku problemów z zamówieniem lub podjęciem decyzji w wyborze odpowiedniego podokiennika firma służy fachową poradą i pomocą. To ważne w przypadku osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tym tematem. 

Inne Wizytówki: