Nazwa: Gospodarstwo szkółkarskie Barbara i Adam Kubiak

    Strona: http://sklep.sadzonki-kubiak.pl/

    Telefon: 660 413 876

    Adres: Kraszów 1

    Kod pocztowy: 56-513 Miejscowość: Międzybórz


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Ze względu na swój rozmiar, drzewa w ogrodzie stanowią kanwę, na której opiera się jego całościowa kompozycja. Nasz pomysł na urządzenie zielonej przestrzeni warto skonsultować z kimś, kto ma już pewien zasób wiedzy i doświadczenia w pracach ogrodniczych. Jest to szczególnie istotne przy małych, przydomowych ogródkach – tu dużo łatwiej o błąd. Umiejętne planowanie ogrodu powinno brać pod uwagę to, jak młode rośliny będą wyglądać z kilka lat, gdy będą już nieco bardziej rozwinięte.

Jednym z najlepiej sprzedających się gatunków sadzonek drzewek w naszym kraju, od dawna jest żywotnik – potocznie nazywany tują. Jest to drzewo, które doskonale sprawdza się jako roślina na żywopłot.

Wszyscy, chcący właśnie nabyć sadzonki drzewek, powinni koniecznie poznać witrynę, która działa pod adresem: sklep.sadzonki-kubiak.pl. Jeżeli zdecydujemy się na zakupy za pośrednictwem tej strony – na pewno nie będziemy rozczarowani. Przeszło dekada sprawnego funkcjonowania na rynku to nie przypadek, lecz wynik ciężkiej pracy całego zatrudnionego tam zespołu.

Inne Wizytówki: